Zespół Szkół w Kętrzynie
Librus
Wpisany przez Administrator   
Środa, 20 Sierpień 2014 21:18

Librus

22 sierpnia (piątek) w godzinach od 10 do 12 będą prowadzone
przez pana Krzysztofa Bihunia konsultacje w sprawie
dziennika elektronicznego

 
Wyprawka szkolna 2014
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 29 Lipiec 2014 22:49

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w 2014 r.
będzie kontynuowany Rządowy program pomocy uczniom
„Wyprawka szkolna”.

Kliknij na zdjęcie.

Pobierz dokumenty;

Zaświadczenie o zarobkach

Wniosek do szkół ponadgimnazjalnych

Wniosek ucznia o potrzebie kształcenia specjalnego.

 
Podręczniki
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 10 Lipiec 2014 08:33

W zakładce "Podręczniki" jest wykaz podręczników
na rok szkolny 2014/2015

 
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 08 Lipiec 2014 14:14

Egzaminy maturalne sesja poprawkowa 26.08.2014 r. godz. 9.00

Egzaminy pisemne w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej

I komisja (matematyka, j.polski, – 16 osób) sala nr 212
Przewodniczący – Beata Rembowska
Członek zespołu – Bogusław Bielak
Członek zespołu – Grażyna Turzańska-Giebień

II komisja (język angielski – 7 osoby) sala nr 201
Przewodniczący – Mariola Komosińska
Członek zespołu Lesja Batko
Członek zespołu – Marzena Cogiel

III komisja (język rosyjski – 1osoba) sala nr 213
Przewodniczący – Adam Cybowicz
Członek zespołu Magdalena Guźniczak
Członek zespołu – Jacek Dziemiańczyk

IV komisja (matematyka – 1 osoba) sala nr 9
Przewodniczący – Mariola Bielak
Członek zespołu Paweł Kowalik
Członek zespołu – Janina Fąderska

Nauczyciele delegowani do pracy w komisjach
ZSCKR Karolewo

Kamil Roksela 26.08.2014 r. godz. 9.00
Andrzej Lisowski 26.08.2014 r. g. 9.00
Jadwiga Meller-Rak 26.08.2014 r. g. 9.00

 
EGZAMINY POPRAWKOWE
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 03 Lipiec 2014 08:50

Poniedziałek 25.08.2014

1. Matematyka godz. 8.00 sala nr 205

ucz. klas: III d LO, IV a TE, II d LO, II a TE, III c Tek, III b TI

Komisja: D. Bazyluk, B. Wiercioch, K. Fąderski.

2. Matematyka godz. 8.00 sala nr 106

ucz. klas: I ce LO, II a LO, II c LO, II b TI

Komisja: U. Baraniecka, J. Hryniewicka-Bućko, B. Milewicz

3. Programowanie strukturalne i obiektowe godz 12.00 sala nr 113

ucz. klas: III b TI

Komisja: G. Nowicki, I. Hadziewicz, B. Milewicz

 

Wtorek 26.08.2014

1. Język polski godz. 8.00 sala nr 102

ucz. klas: IV a TE, I c Tek, II a TE, III b TI, II e LOI

Komisja:

E. Adamczyk, T. Rydzik, B. Milewicz

2. Język polski godz. 8.00 sala 101

ucz. klas: I ad LO, II c LO, II d LO, III a TE, I b TI, II b TI

Komisja:

B. Stokłosa, A. Wachnik, D. Skrzypczyńska, K. Fąderski

 

Środa 27.08.2014

1. Język angielski godz.8.00 sala nr 205

ucz. klas: I ad LO

Komisja:

G. Koszczyc, E. Wąsik, B. Milewicz

2. Maszyny i urządzenia elektryczne, elektroenergetyka,

elektrotechnika i elektronika godz. 8.00 sala nr 204

ucz. klas: I ab TE i TI, II a TE, III a TE

Komisja:

H. Rechinbach, A. Lisowski, K. Fąderski

3. Działalność przedsiębiorstwa godz. 8.00 sala nr 203

ucz. klas: I c Tek

Komisja:

I. Bryś, A. Zborowska, I. Hadziewicz

4. Biologia godz. 10.00 sala nr 212

ucz. klas: II e LO

Komisja:

R. Sobieszczyk, A. Wieliczko-Kaczmarek, B. Milewicz

5. Geografia godz. 11.00 sala nr 213

ucz. klas: II c LO

Komisja:

W. Duma-Stolz, B. Rembowska, K. Fąderski

 
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 30 Czerwiec 2014 22:07

Podsumowanie roku szkolnego klas promocyjnych 2013/2014

W roku szkolnym 2013/2014 w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej uczyło się 589 uczniów w 23 oddziałach:

 

  • II Liceum Ogólnokształcące 11 oddziałów - 286 uczniów

  • Technikum Nr 1: Technikum Elektryczne, Technikum Informatyczne i Technikum Ekonomiczne 12 oddziałów - 303uczniów

Najwyższą średnią wśród klas promocyjnych uzyskały klasy:

w Liceum Ogólnokształcącym:

  • I b LO śr. 4,12 wych. p. Dorota Król

  • II c LO śr. 3,88 wych. p. Beata Rembowska

 

w Technikum Nr 1:

  • II c Tek śr. 3,78 wych. p. Mariola Komosińska

Średnia ocen:

  • I ad LO – 3,15

  • I ce LO 3,84

  • II a LO – 3,44

  • II d LO – 3,75

  • II e LO – 3,65

  • I ab TE i TI – 3,13

  • II a TE ­ 2,94

  • III a TE – 2,96

  • I b TI – 3,18

  • II b TI – 3,4

  • III b TI – 3,33

  • I c Tek ­ 3,37

  • III c Tek – 3,3

Średnia ocen klas promocyjnych w:

  • LO –3,55

  • Technikum – 3,27

Średnia ocen w Zespole Szkół klas promocyjnych 3,41.

Liczba uczniów ze średnią ocen 4,0 i więcej w klasach promocyjnych:

  • LO - 71

  • Technikum - 34

Liczba uczniów ze średnią 4,75 i więcej:

LO - 23

Technikum - 6

 

Uczniowie z najwyższą średnią ocen:

Liceum Ogólnokształcące:

Nawrocka Karolina kl. II d LO– 5,5

Skórka Samanta klasa II c LO - 5,44

W Technikum:

Sadowska Katarzyna klasa II c Tek – śr. 5,05

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią, powyżej 4,75:

  • I ce LO: Kłosek Aleksandra 5,43; Wąsiewicz Kinga 5,07,

    Oracz Sylwia. 4,88, Góra Adrianna. 4,81;

  • I b LO: Bućko Maciej 5,31; Stadnik Karolina 4,94;

    Bylińska Klaudia 4,8;

  • II a LO: Beyer Wiktoria 5,13; Hymol Helena 5,13; Pejs Patrycja 5,0;

    Rutkowski Grzegorz 5,0;

  • II c LO: Ducka Natalia. 4,78, Łozowska Daria 4,78

  • II d LO: Czyżewska Kinga. 5,0; Dołęga Kinga 5,0;

    Werkowska Gabriela 4,88

  • II e LO: Gołko Sandra 5,0, Miller Adrianna 4,89, Szałańska Gabriela

    4,89;Dąbrowska Anna 4,78, Wieczorkowska Marlena 4,78

  • I b TI: Szczygło Patryk 4,7

  • II b TI: Rzepkowska Natalia 5,0

  • I c Tek: Bijata Justyna 4,81

  • II c Tek: Dogiel Małgorzata 5,0; Kozłowska Katarzyna 4,82

Do stypendium Prezesa Rady Ministrów zostali wytypowani uczniowie z najwyższą średnią ocen:

w Liceum Ogólnokształcącym – Nawrocka Karolina II d LO 5,5

w Technikum – Sadowska Katarzyna 5,05

Do stypendium ministra właściwego ds. Oświaty zostali wytypowani następujący uczniowie :

  • Hennig Damian klasa II c Tek;

  • Zyborowicz Krzysztof I b TI;

  • Jaworski Dawid II b TI, Sulinowski Michał II b TI

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Policealne Studium

 

Nasza szkoła w obiektywie

Zapraszam do obejrzenia filmu o naszej
szkole przygotowanego przez ucznia
Krzysztofa Zyborowicza
pod kierunkiem pani Beaty Stokłosy
oraz pana Adama Cybowicza.

Film przygotował
Michał Sulinowski pod kierunkiem
pana Krzysztofa Bihunia

Film przygotował pan Krzysztof Bihuń.
Film był pokazywany 13 kwietnia 2012 r. 
w czasie prezentacji edukacyjnych
szkół  ponadgimnazjalnych powiatu kętrzyńskiego.

 

Projekty

 

Stypendium Solidarni

 

Artykuły historyczne

Geografia

 

Odwiedziny

Od grudnia 2009 roku
odwiedziło nas osób